Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse articole de birou

Număr anunț
DA41064153
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
Furnizor / câștigător
DR. OFFICE GROUP SRL (CUI RO8030627)
Cod CPV
22612000-3 · Tus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283,22 RON
Valoare atribuită
283,22 RON
Data publicării
27.08.2026 13:18
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

283,22 RON

din 283,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.