Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii medicale de laborator
- Număr anunț
- DA41064143
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
- Furnizor / câștigător
- DR. UDRIŞTE CAMELIA-ELENA - MEDICINA DE LABORATOR (CUI 49429278)
- Cod CPV
- 85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.400 RON
- Valoare atribuită
- 19.400 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:18
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.400 RON
din 19.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro