Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PIESE BULDOEXCAVATOR

Număr anunț
DA41063393
Autoritate contractantă
COMUNA LAZARENI (CUI 4660751)
Furnizor / câștigător
PAL-EDI PLAST S.R.L. (CUI 41154465)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.897,69 RON
Valoare atribuită
3.897,69 RON
Data publicării
27.08.2026 12:33
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.897,69 RON

din 3.897,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.