Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINSECȚIE SI DERATIZARE

Număr anunț
DA41062973
Autoritate contractantă
COMUNA BELINT (PRIMARIEA BELINT) (CUI 5517173)
Furnizor / câștigător
ALSO BANAT S.R.L. (CUI 54186361)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
8.750 RON
Data publicării
27.08.2026 12:05
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.750 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.