Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de inchiriere lavoare si toalete ecologice
- Număr anunț
- DA41062642
- Autoritate contractantă
- COMUNA NEGOMIR (CUI 4898843)
- Furnizor / câștigător
- E-RENT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 49931630)
- Cod CPV
- 85142300-9 · Servicii de igiena (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:44
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro