Ofertă acceptată
Cumpărare directă
50610000-4 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Număr anunț
- DA41062531
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I - VIII Unirea, judetul Braila (CUI 17378885)
- Furnizor / câștigător
- INFOCALC REPARATII SRL (CUI RO29210655)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare atribuită
- 17.500 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:38
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.500 RON
din 17.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro