Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii transport rutier

Număr anunț
DA41061492
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate Bistrita-Nasaud (CUI 11320078)
Furnizor / câștigător
OLINCA ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 50717924)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
27.08.2026 10:44
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.