Ofertă acceptată Cumpărare directă

TROPICAMIDA ROMPHARM 10 MG/ML SOL OFT X 10ML (TROPICAMIDUM)- FARM. 43 AUG -OCT 2026

Număr anunț
DA41061390
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886,20 RON
Valoare atribuită
886,20 RON
Data publicării
27.08.2026 10:39
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

886,20 RON

din 886,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.