Ofertă acceptată
Cumpărare directă
componente PC
- Număr anunț
- DA41060806
- Autoritate contractantă
- ORASUL PANCIU (CUI 4447320)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.410 RON
- Valoare atribuită
- 2.410 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:06
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.410 RON
din 2.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro