Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de realizare videomapping pentru evenimentul dedicat anului Brancusi
- Număr anunț
- DA41060703
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- AUDIO VISUAL SERVICES SRL (CUI RO16962583)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.346 RON
- Valoare atribuită
- 39.346 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:01
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 07:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.346 RON
din 39.346 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro