Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE SERVICIU ELABORARE STUDIU DE AUDABILITATE LA COMUNA SUHARAU,JUDETUL BOTOSANI
- Număr anunț
- DA41060225
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUHARAU (CONSILIUL LOCAL SUHARAU) (CUI 3433912)
- Furnizor / câștigător
- CDO EMERGENCY PROTECTION S.R.L. (CUI RO40132841)
- Cod CPV
- 71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:34
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.000 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro