Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie Multifunctionala laser A4 color Brother
- Număr anunț
- DA41060088
- Autoritate contractantă
- AGENȚIA JUDEȚEANĂ PENTRU PLĂȚI ȘI INSPECȚIE SOCIALĂ CARAȘ-SEVERIN (CUI 24710587)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI RO16902395)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.793,41 RON
- Valoare finală
- 6.793,41 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:26
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.