- Număr anunț
- DA41060006
- Autoritate contractantă
- SC GIURGIU CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI 41746335)
- Furnizor / câștigător
- MIDA DRUM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39232189)
- Cod CPV
- 44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.750 RON
- Valoare atribuită
- 13.750 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:20
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.750 RON
din 13.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro