Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE RAFTURI METALICE

Număr anunț
DA41059933
Autoritate contractantă
LICEUL SIMION STOLNICU COMARNIC (CUI 2843639)
Furnizor / câștigător
TREI ORI TREI SRL (CUI RO11180462)
Cod CPV
39153100-0 · Rafturi de carti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.596 RON
Valoare atribuită
17.596 RON
Data publicării
27.08.2026 09:16
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.596 RON

din 17.596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.