Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse necesare gospodarire

Număr anunț
DA41059690
Autoritate contractantă
COMUNA ANDRID (CUI 3897076)
Furnizor / câștigător
DERSIDAN SRL (CUI RO3737440)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,88 RON
Valoare atribuită
231,88 RON
Data publicării
27.08.2026 08:59
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,88 RON

din 231,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.