Ofertă acceptată
Cumpărare directă
verificare ,incercare si probe pentru cazane cu P>400kW de abur ,apa calda si apa fierbinteverificar
- Număr anunț
- DA41058731
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA" DEVA (CUI 4374652)
- Furnizor / câștigător
- TERMOCONSULTING SRL (CUI RO16385930)
- Cod CPV
- 71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 1.260 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 16:32
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 07:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260 RON
din 1.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro