Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colectarea separata si transportul separat al deșeurilor similare reziduale ale Primăriei Padeș

Număr anunț
DA41055842
Autoritate contractantă
COMUNA PADES (CUI 4898932)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI RO24342060)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.673 RON
Valoare atribuită
17.673 RON
Data publicării
26.08.2026 13:14
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.673 RON

din 17.673 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.