Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA41054851
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ARGES (CUI 11319731)
Furnizor / câștigător
IMFORTECH PLUS SRL (CUI RO9655233)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.527,28 RON
Valoare atribuită
2.527,28 RON
Data publicării
26.08.2026 12:22
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.527,28 RON

din 2.527,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.