Ofertă acceptată Cumpărare directă

STAGIU DE PREGATIRE PROFESIONALA

Număr anunț
DA41054544
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT SALVASPEO CARAS SEVERIN (CUI 44995128)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA NATIONALA A SALVATORILOR MONTANI DIN ROMANIA (CUI 4921490)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
26.08.2026 12:07
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.