Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta pentru sisteme de securitate OS 1-14 DSMM
- Număr anunț
- DA41054119
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ROYAL GUARD SECURITY S.R.L. (CUI RO32154768)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.400 RON
- Valoare atribuită
- 22.400 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:43
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.400 RON
din 22.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro