Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recipient, eprubeta tub vidat pentru recoltare sange din plastic, capac mov, K3 EDTA volum 3ml
- Număr anunț
- DA41053624
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI RO6220293)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:18
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.550 RON
din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro