Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICIU OBTINERE AVIZE, REDACTARE CERERI, REDACTARE DOCUMENTE SUPORT

Număr anunț
DA41053403
Autoritate contractantă
COMUNA JIBERT (PRIMARIA) (CUI 4801397)
Furnizor / câștigător
HIRAM HORIZON S.R.L. (CUI 55195627)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
26.08.2026 11:08
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.