Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa oxigenata fl. x 200 g Vitalia K- FARM. 43 +79 AUG -OCT 2026

Număr anunț
DA41052679
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33692000-7 · Solutii medicamentoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.278 RON
Valoare atribuită
5.278 RON
Data publicării
26.08.2026 10:31
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.278 RON

din 5.278 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.