Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie si intretinere ambarcatiune cu motor

Număr anunț
DA41050748
Autoritate contractantă
MUZEUL BRAILEI (CUI 5217575)
Furnizor / câștigător
INOXSOL TEAM S.R.L. (CUI 42764372)
Cod CPV
50240000-9 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul maritim si pentru alte echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.438 RON
Valoare atribuită
7.438 RON
Data publicării
26.08.2026 08:37
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.438 RON

din 7.438 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.