Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice - zilele satului Vâlcele 29.08.2026

Număr anunț
DA41050596
Autoritate contractantă
COMUNA FELEACU (CUI 4354507)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA " DANSATORII DE PE SOMEŞ " (CUI 33307967)
Cod CPV
92312130-1 · Servicii de divertisment prestate de ansambluri muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
26.08.2026 08:24
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.