Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de Servicii de intretinere si reparatii software pentru solutia SAP IS-Utilities (SAP IS-U)

Număr anunț
DA41050539
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
REAL CONSULTING IT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO32067068)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208.000 RON
Valoare atribuită
208.000 RON
Data publicării
26.08.2026 08:19
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208.000 RON

din 208.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.