Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE MENTENANTA SI INTRETINERE
- Număr anunț
- DA41050295
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SIRBI (CUI 21971677)
- Furnizor / câștigător
- WARTUNG TRATAMENTE SPECIALE SRL (CUI Ro28206346)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.884 RON
- Valoare atribuită
- 1.884 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 07:29
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.884 RON
din 1.884 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro