Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie SET CLISMA IRIGATOR / Enema Set -COMANDA FERMA!
- Număr anunț
- DA41050259
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- EUROMEDICAL IMPORT EXPORT SRL (CUI RO18475452)
- Cod CPV
- 33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.281,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.281,50 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 07:13
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.281,50 RON
din 2.281,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro