Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de implementare a solutiei AI pentru site-ul OMD "Vin in Vrancea"
- Număr anunț
- DA41049695
- Autoritate contractantă
- R 4297827 ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI)
- Furnizor / câștigător
- NEUROAI ADVANCE S.R.L. (CUI 54729441)
- Cod CPV
- 72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare finală
- 17.500 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:38
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 07:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.