Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CATETERE G 22 - G 24/SERINGI 1 ML/SERINGI 5 ML/SERINGI 10 ML/SERINGI 20 ML/ TRUSE PERFUZII
- Număr anunț
- DA41049070
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.308 RON
- Valoare atribuită
- 5.308 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:49
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.308 RON
din 5.308 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro