Acasă · Licitații
· Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
agregat sort 0-31
- Număr anunț
- DA41046795
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- MARICRIS IMPEX SRL (CUI RO7359460)
- Cod CPV
- 14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.142 RON
- Valoare atribuită
- 2.142 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 12:45
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.142 RON
din 2.142 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro