Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ORGANIZARE EVENIMENT – ZILELE LOCALITĂȚII CHIZATĂU, COMUNA BELINȚ, ECRAN LED DE EXTERIOR

Număr anunț
DA41044945
Autoritate contractantă
COMUNA BELINT (PRIMARIEA BELINT) (CUI 5517173)
Furnizor / câștigător
PREMIERE EVENTS OFFICIAL S.R.L. (CUI 18029204)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
25.08.2026 11:08
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.