Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de vidanjare intre 6-9 mc ( pe raza Municipiului Brasov)

Număr anunț
DA41035525
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
COMPREST SA (CUI RO1095130)
Cod CPV
90410000-4 · Servicii de evacuare a apelor reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.112 RON
Valoare atribuită
1.112 RON
Data publicării
24.08.2026 09:47
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.112 RON

din 1.112 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.