În desfășurare
Anunț de participare
ACHIZITIE CONSUMABILE DE LABORATOR
- Număr anunț
- SCN1179228
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290.410 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:55
- Termen limită
- 09.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279039
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (09.09.2026 15:00).
Valoare estimată
290.410 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.