În desfășurare
Anunț de participare
Filtre, prefiltre sistem ventilatie - CR # 45553
- Număr anunț
- SCN1179234
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Cod CPV
- 42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188.300 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:58
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279045
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
188.300 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.