În desfășurare
Anunț de participare
EXTINDERE LICEUL DE ARTE H.M.TEUTSCH - DTAC, PT și execuție lucrări
- Număr anunț
- SCN1179238
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.602.068,31 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:26
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279066
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Parte scrisa - expertiza.zip.p7s
- 2.Parte desenata - expertiza.zip.p7s
- 3.Doc de santier privind lucrarile de extindere incepute.zip.p7s
- 4.Studiu topo.zip.p7s
- Anexa 1 la CS - Formular propunere tehnica-01.pdf.p7s
- Anexa -factori de evaluare.pdf.p7s
- Caiet de sarcini_LICEUL DE ARTEt.pdf.p7s
- DG liceu arte actualizat fara valori.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279066.pdf
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
- x Model CONTRACT lucrari -TEUTSCH.pdf.p7s
- x SECTIUNEA FORMULARE TEUTSCH.doc.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.602.068,31 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.