În desfășurare
Anunț de participare
Execuția lucrărilor Eficientizare energetică – Grădinița nr.1 ” – realizarea măsurilor de conformare la prevederile normativelor tehnice privind securitatea la incendiu
- Număr anunț
- SCN1179239
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.472.782,63 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:37
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278194
Documente
Documentația de atribuire
- 00_DEVIZE.7z Arhitectura.p7s
- 01_ARH_BV_GRADINITA NR 1_parte desenata_part_1.pdf.p7s
- 01_ARH_BV_GRADINITA NR 1_parte desenata_part_2.pdf.p7s
- 02. BETON_PARTI DESENATE.zip.p7s
- 03. BETON_PARTI SCRISE.zip.p7s
- 04 SISTEMATIZARE VERTICALA.zip.p7s
- AC 280-14.07.2025.pdf.p7s
- Anexa 1 la CS - Formular propunere tehnica.pdf.p7s
- Antemasuratoare Inst.sanitare.pdf.p7s
- Arhitectura parte scrisa.zip.p7s
- Avize+studii 08.10.2025.zip.p7s
- AVIZ ISU - 1 - Gradinita nr. 1 BV.zip.p7s
- AVIZ ISU - 2 -Gradinita nr. 1 BV.zip.p7s
- AVIZ ISU - 3 - Gradinita nr. 1 BV.zip.p7s
- Caiet de sarcini Gradinita 1 .pdf.p7s
- F4_investitie_echipamente.pdf.p7s
- F5 echipamente.pdf.p7s
- Inst.electrice_PARTE DESENATA.zip.p7s
- Inst.electrice PARTE SCRISA.zip.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278194.pdf
- Inst.sanitare - Parte desenata.pdf.p7s
- Inst.termice - PARTE DESENATA.zip.p7s
- Inst termice_PARTE SCRISA.zip.p7s
- Model contract - Gradi 1.pdf.p7s
- Rezistenta SCARA METALICA.zip.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE Gradinita 1 .doc.p7s
- Studiu Expertiza Tehnica.zip.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.472.782,63 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.