Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Executia lucrarilor privind proiectul: ” Construire Centru Cultural Floresti, sat Floresti, str. Tautului f.n., comuna Floresti, judetul Cluj”
- Număr anunț
- SCNA1136472
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Cod CPV
- 45211350-7 · Lucrari de constructii de cladiri multifunctionale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.450.240,64 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 28.08.2026 11:37
- Anunț de participare
- SCN1177989
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (9)
Termen prelungit-
26.08.2026 16:26Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAnexe
-
25.08.2026 16:08Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1177989.pdf
-
25.08.2026 16:06Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
-
13.08.2026 10:20Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareclarificare din oficiu
-
10.08.2026 16:10Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1177989.pdf
-
10.08.2026 16:09Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAnexa C
-
10.08.2026 16:09Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAnexa B
-
10.08.2026 16:08Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAnexa A
-
10.08.2026 16:08Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
Valoare atribuită
0 RON
din 26.450.240,64 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 26.450.240,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.