Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
AZOT LICHID
- Număr anunț
- CAN1173484
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Cod CPV
- 24100000-5 · Gaze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.776.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 28.08.2026 13:02
- Anunț de participare
- CN1093057
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
19.06.2026 08:25Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Subcontractanți 1
TREIRO SRL CUI RO 10813353
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 1
TREIRO SRL CUI RO 10813353
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Subcontractanți 1
TRANSPORT AUTO PLOIESTI 1 SA CUI RO1354650
Valoare atribuită
0 RON
din 6.776.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 6.776.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.