Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat

„Servicii de transport salariați la și de la locul de muncă” – SE TURCENI

Număr anunț
CAN1173457
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.685.435,85 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data anunțului
28.08.2026 13:02
Anunț de participare
CN1094323

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Clarificări & decizii (1)

  • 14.07.2026 09:34
    Notificare
    Va transmitem anexa 1 la caietul de sarcini (oferta financiara va fi determinata folosind nr. total de curse in perioada acordului cadru)
    CLARIFICARE DIN OFICIU

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
GABICOST COM SRL CUI 22312526
Asociați 6
ANABELLA ROL SRL CUI 25808720
EVELINE SRL CUI 5761010
PROMOVIDAL SERV SRL CUI RO28785248
SAI TRAVEL S.R.L. CUI 48514278

Valoare atribuită

0 RON

din 2.685.435,85 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.685.435,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.