Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERDELE

Număr anunț
DA41067924
Autoritate contractantă
GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 TECUCI (CUI 35101059)
Furnizor / câștigător
BRAN-COVIM SNC (CUI 1654690)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437,97 RON
Valoare atribuită
437,97 RON
Data publicării
28.08.2026 09:19
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

437,97 RON

din 437,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.