Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie

Număr anunț
DA41067950
Autoritate contractantă
GRADINITA P P LUMEA POVESTILOR (CUI 29444940)
Furnizor / câștigător
CORAGEO SRL (CUI RO9745964)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,33 RON
Valoare atribuită
658,33 RON
Data publicării
28.08.2026 09:21
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,33 RON

din 658,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.