- Număr anunț
- DA41068010
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- LIFE COM SRL (CUI RO9879400)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 328,93 RON
- Valoare atribuită
- 328,93 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:25
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
328,93 RON
din 328,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro