Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimante Brother HL-L2402D – Laser Monocrom A4, Duplex Automat
- Număr anunț
- DA41067938
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.420 RON
- Valoare atribuită
- 3.420 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:20
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.420 RON
din 3.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro