Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa bond 3mm print UV TJ

Număr anunț
DA41068104
Autoritate contractantă
DIRECȚIA SERVICII PUBLICE - BOTOȘANI (CUI 42516040)
Furnizor / câștigător
ROLAND PARTNERS SRL (CUI RO27286690)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare atribuită
180 RON
Data publicării
28.08.2026 09:31
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180 RON

din 180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.