Ofertă acceptată
Cumpărare directă
scule de mana, lac pt lemn, grund pt metal si trafaleti
- Număr anunț
- DA41068134
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
- Cod CPV
- 44521110-2 · Broaste de usa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040,61 RON
- Valoare atribuită
- 2.040,61 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:33
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.040,61 RON
din 2.040,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro