Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparații la clădirea Cabinetului medical cu farmacie din comuna Valea Crișului
- Număr anunț
- DA41068182
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Crisului Jud Covasna (CUI 4202207)
- Furnizor / câștigător
- DE PROIECTARE COMERT SI SERVICII AMBIENT SRL (CUI RO553450)
- Cod CPV
- 45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii medicale specializate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155.370,79 RON
- Valoare atribuită
- 155.370,79 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:36
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
155.370,79 RON
din 155.370,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro