Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REGLAJ GEOMETRIE
- Număr anunț
- DA41067892
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Covasna (CUI 4202118)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI RO6682144)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188,42 RON
- Valoare atribuită
- 188,42 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:17
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
188,42 RON
din 188,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro