Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)

Număr anunț
DA41068157
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „SPIRU HARET” INSURATEI (CUI 17363221)
Furnizor / câștigător
ROFLOVI ELECTRIC SRL (CUI 35565202)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.666,43 RON
Valoare atribuită
5.666,43 RON
Data publicării
28.08.2026 09:35
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.666,43 RON

din 5.666,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.