Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE CAMERA FRIGORIFICA

Număr anunț
DA41061576
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
BIO TRADE SOLUTION SRL (CUI RO31980451)
Cod CPV
42513290-4 · Echipament frigorific industrial (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.800 RON
Valoare atribuită
38.800 RON
Data publicării
27.08.2026 10:49
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.800 RON

din 38.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.